Drużyna LZS Cygany na wiosnę bez Juniorów

Jak możemy dowiedzieć się na stronie podokręgu, od nowej rundy liga naszych juniorów uszczupli się o jedną drużynę, mianowicie LZS Cygany. Informacja ta jest o tyle zaskakująca dlatego że juniorzy z Cygan zajmowali po jesieni niezłe - czwarte miejsce. Mamy nadzieje że zawodnicy tamtejszych juniorów szybko znajdą swoje miejsca w nowych drużynach.

Poniżej zamieszczamy komunikat ze strony podokręgu

Podokręg Piłki Nożnej Stalowa Wola przypomina ważne informacje
dotyczące rozgrywek Wiosna 2015 .
1 . Zmiana godzin i terminów meczów odbywa się tylko "drogą" papierową z dotrzymaniem terminu 14 dniowego ( powiadomienie gości i Podokręgu Stalowa Wola " .- nie funkcjonuje panel zmiany terminu za posrednictwem Extranetu .
2 . Drużyna LKS Chwałowice / Klasa A 2 - nie posdiada juniorów w sezonie Wiosna 2015 r.
3 . Druzyna LZS Cygany / nie posiada juniorów w klasie B1 .
4 . Obsada sędziowska i terminy wszystkich meczy / w panelu na stronie Obsada sędziowska .
5 . Przypominamy o aktualnych badaniach lekarskich , ubezpieczeniu oraz sprawdzaniu
aktywnych kar / tj. po 4 żk , 8 żk itd.