LOKOMOTYWA NIE ZWALNIA TEMPA ! ! ! KOLEJARZ WYGRYWA WE WRZAWACH !

W niedzielne popołudnie zawodnicy Karola Wójciaka podtrzymali dobrą formę z poprzedniego meczu przeciwko
KS Żupawa wygrywając tym razem w miejscowości Wrzawy z tamtejszym "SANEM" aż  1-6 !
Kibice na stadionie mogli zobaczyć festiwal pięknych bramek w wykonaniu naszych piłkarzy między innymi
Tomka Ruły, Kamila Miodowskiego czy Mariusza Lewickiego z rzutu wolnego.

Bramki :

20' min - 1-0 'Zawodnik Gości

22' min - 1-1 'Karol Wójciak asysta Dominik Bogdan

24' min - 1-2 'Karol Wójciak asysta Tomasz Jata

37' min - 1-3 'Tomasz Ruła

52' min - 1-4 'Kamil Miodowski asysta Mateusz Sabo

81' min - 1-5 'Mateusz Sabo asysta Grzegorz Węcowski

88' min - 1-6 'Mariusz Lewicki rzut wolny

SKŁAD KOLEJARZA :

Norbert Polek - Kamil Miodowski - Konrad Kulig - Tomasz Jata - Grzegorz Cichoń - Adam Pałeczka -
Mateusz Sabo - Tomasz Ruła - Dominik Bogdan - Mariusz Lewicki - Karol Wójciak

ŁAWKA REZERWOWYCH :

Grzegorz Węcowski - Dawid Babula - Mateusz Polek - Paweł Sączawa

zmiany :

- 72' min

schodzi : Tomasz Ruła

wchodzi : Grzegorz Węcowski

- 80' min

schodzi : Konrad Kulig

wchodzi : Dawid Babula

- 82' min

schodzi : Mateusz Sabo

wchodzi : Mateusz Polek

- 88' min

schodzi : Grzegorz Cichoń

wchodzi : Paweł Sączawa

20' min meczu zamieszanie w naszym polu karnym, piłka wybita spada pod nogi
jednego z zawodników gospodarzy - ten bez chwili zawahania posyła futbolówkę tuż przy słupku
i miejscowi cieszą się z prowadzenia 1:0 !

22' min Kolejarz wychodzi z kontrą, piłkę przy linii bocznej boiska prowadzi Dominik Bogdan
i sprytnym podaniem uwalnia Karola Wójciaka ten będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem
posyła precyzyjny strzał po długim słupku i wyrównuje stan meczu  1:1 !

24' min rzut wolny z połowy boiska, do piłki podchodzi Tomasz Jata i daleką wrzutką znajduje Karola Wójciaka
ten przyjmuje futbolówkę i po raz kolejny precyzyjnym uderzeniem pokonuje golkipera gospodarzy !

37' min Kolejarz przeprowadza kolejną kontrę piłka zagrana do Tomasza Ruły
ten swoją szybkością mija obrońców i  oddaje mocny strzał w kierunku bramki, piłka po drodze
odbija się jeszcze od słupka i wpada do siatki!

52' min piłka od naszej bramki zagrana do prawego obrońcy Kamila Miodowskiego
a ten  wspaniałym rajdem przez połowę boiska wbiega w pole karne w którym to
wymienia jeszcze dwa szybkie podania z Mateuszem Sabo a następnie oddaje strzał na bramkę.
Piłka między nogami bramkarza wpada do siatki !

81' min akcja z prawej strony boiska, przy piłce Grzegorz Węcowski który posyła futbolówkę w pole karne
- tam nasz pomocnik Mateusz Sabo uderza z "pierwszej" i umieszcza piłkę tuż przy słupku bramki gospodarzy!

88' min rzut wolny z ostrego kąta przed 16 metrem po faulu na Karolu Wójciaku,
do piłki podchodzi Mariusz Lewicki i sprytnym strzałem zaskoczył bramkarza miejscowych !