Nowe trybuny

NOWA TRYBUNA KOLEJARZA KNAPY

Stało się!! Stadion Kolejarza Knapy wyposażony został w nowe trybuny. Na rozgrywanym w dniu 17 września br. spotkaniu A-klasy w Knapach kibice mieli po raz pierwszy możliwość oglądania meczu z nowych trybun. Na tą chwilę z miejsc siedzących skorzystać może 96 osób. Docelowo planowana jest dalsza rozbudowa, do 150 miejsc. Konstrukcja trybun jest uniwersalna, można je łatwo przemieszczać w dowolne miejsce. Trybuny wykorzystane być mogą do organizacji innych imprez masowych – nie tylko w Knapach.

Przedsięwzięcie wykonane zostało z inicjatywy Zarządu klubu. Jego realizację wsparli finansowo Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Wicestarosta Powiatu Tarnobrzeskiego, Firma Hydrogaz S.J. z Padwi Narodowej, Firma Krusztar Sp z o.o. z Chmielowa, właściciel Firmy Poltrans ze Ślęzaków, właściciele Firmy Elwid z Machowa. Oficjalne przekazanie do użytkowania odbyło się w dniu 23 września br.

Zarząd Klubu składa podziękowanie wszystkim sponsorom i darczyńcom,a w szczególności Sekretarzowi Zarządu Klubu Antoniemu Lewickiemu za osobiste zaangażowanie i pomoc w realizacji tego zamierzania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia oraz zdjęć samych trybun w poniższej galeri

Powiązana galeria: