Witamy na nowej stronie!

Witamy na nowej odsłonie naszej strony. Przenosiny spowodowane są modernizacją serwisu futbolowo.pl który  przechodzi w wersję 2.0.

W chwili obecnej jesteśmy w trakcie przenoszenia treści w związku z tym nie wszystkie zakładki i odnośniki będą działać prawidłowo. Za utrudnienia przepraszamy, postaramy się jak najszybciej usprawnić pracę strony.

Stara strona klubu dostępna jest pod adresem http://kolejarzknapy.s.futbolowo.pl i będzie ona przez jakiś czas nadal aktualizowana.

Poniżej znajdują się odpowiedzi na część pytań związanych ze startem nowego Futbolowo.pl.

Dlaczego powstało Futbolowo 2.0?

Futbolowo 1.0 zostało uruchomione publicznie w lutym 2008. Przez kolejne lata wprowadzaliśmy nowe funkcjonalności, poprawialiśmy błędy, aż doszliśmy w końcu do momentu, w którym dalszy rozwój Futbolowo.pl jest niemożliwy bez wprowadzenia całkowicie nowej wersji systemu. Wersji nowoczesnej technologicznie i bardziej elastycznej, przez co znacznie skrócimy czas reakcji na Wasze potrzeby.

Czym się różni Futbolowo 2.0 od Futbolowo 1.0?

Futbolowo 2.0 to całkowicie nowa szata graficzna stron klubowych i panelu administracyjnego, dopasowana do współczesnych trendów w projektowaniu stron WWW. Zawiera również Bazę Wiedzy (umożliwiającą wymianę treści piłkarskich pomiędzy stronami klubów grających w tej samej lidze, takich jak statystki meczu, kadra, terminarz), możliwość prowadzenia wielu stron z jednego konta administracyjnego, 5 GB powierzchni dyskowej na zdjęcia w darmowym koncie oraz obsługę rozgrywek turniejowych oraz pucharowych. W obecnej wersji Futbolowo 2.0 brakuje kilku opcji z Futbolowo 1.0, które będą sukcesywnie dodawane.

Czy Futbolowo 1.0 będzie wyłączone?

W przyszłości Futbolowo 1.0 zostanie wyłączone, o czym poinformujemy Was z 6-miesięcznym wyprzedzeniem, abyście mieli czas na przeniesie potrzebnych Wam danych do Futbolowo 2.0. W najbliższym czasie stary system na pewno nie zostanie wyłączony, bo chcemy, aby każdy z Was mógł się na spokojnie zapoznać z Futbolowo 2.0. (http://blog.futbolowo.pl)