LHS głównym sponsorem Kolejarza Knapy

Zarząd Klubu nawiązał porozumienie z zarządem PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa sp. z o.o. efektem czego jest umowa sponsorska. LHS zostaje głównym sponsorem naszego klubu.Jesteśmy szczęśliwi że udało nam się pozyskać takiego partnera.Współpraca z tak poważnym sponsorem budzi w nas wiele nadziei oraz emocji ponieważ nazwa jak i tradycja naszego klubu wiąże się właśnie z tą linią kolejową. W roku jubileuszu trzydziestolecia istnienia Kolejarza możemy powrócić do korzeni i dumnie reprezentować naszego sponsora wokół którego działalności toczy się życie klubu i miejscowości. Słowa podziękowania kierujemy dla zarządu LHS za to że zdecydowali się wspierać nasz klub, i za to że wśród ich celów znalazło się poza dużymi i znaczącymi klubami miejsce dla takich zespołów jak Kolejarz Knapy.

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością naszego nowego sponsora na jego stronie internetowej http://lhs.com.pl/

Zarząd Klubu