Remis w Zabrniu !

Kolejarz remisuje w swoim barażowym wyjeździe 1-1. Wyrównująca bramka gospodarzy padła w ostatniej minucie meczu. Mecz był zaciętym i wyrównanym spotkaniem pokazując dobry poziom gry obu drużyn. Aby zmienić klasę rozgrywkową piłkarze z Knap będą musieli zostawić sporo zdrowia na boisku ponieważ rywal jest silną drużyną która mając taką samą motywację jak my na pewno będzie walczyć do końca co zresztą widać po bramce strzelonej w dziewięćdziesiątej minucie. Wynik spotkania tymczasem pozostawia praktycznie równe szanse obu drużynom wszystko więc wyjaśni się w niedziele na stadionie Kolejarza.

Licznie dopisali Kibice Kolejarza którzy zagrzewając nieustannie do walki stanowili ważne wsparcie dla naszej drużyny. Miły gest wykonali również kibice z Płomienia Chmielów którzy sporą grupąpojawili się na meczu dopingując naszych piłkarzy. Dziękujemy! Potrzebujemy was również w niedzielę.