Złote Karty Członkowskie

Informujemy iż nadal prowadzone są zapisy na ZŁOTE KARTY CZŁONKOWSKIE naszego klubu.

Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni zainteresowaniem jakie wbudziła właśnie ta forma wsparcia naszego klubu. Jak do tej pory karty zakupiło osiem osób, a kolejnych dwadzieścia zgłosiło chęć zaopatrzenia się w takowe.

Pragniemy serdecznie podziękować na forum naszej strony darczyńcom którzy bezinteresownie przykładają się do rozwoju naszego klubu. Poniżej znajduję się lista osób które postanowiły dołączyć grona naszych darczyńców:

• Janusz Burdzel
  • Dawid Hyjek
  • Jacek Hynowski
  • Beata Lewicka
  • Dariusz Polek
  • Przemysław Samorek
  • Adam Wójciak
  • Karol Wójciak

Pieniądze wpłacone przez te osoby stanowią bardzo ważną dotacje dla naszego klubu i napewno pomogą w dalszej działalności. Wkrótce do tych osób dołączą kolejne które zaoferowały chęć pomocy o czym poinformujemy. Dotatkowo powstanie pamiątkowa tabliczka z nazwiskami osób które są w gronie posiadaczy złotych kart i honorowych członków naszego klubu.

Zapisy na karty przyjmujemy do 10.04.2016 i w tym dniu zamykamy listę

Przypominamy iż koszt takiej karty to 100zł. Karta jest wymiaru karty kredytowej, wykonana w eleganckiej formie na metalowej złotej blaszce, przykład na zdjęciu powyżej